citybeauty citybeauty citybeauty citybeauty citybeauty
citybeauty
Vücut Bakımları
Selülit bakımları (20-25 dak):
Deri dokusunda yer alan yağ hücrelerini kıran yöntemdir. Elastikiyetlik kazandıran yoğun krem ile masaj yapıldıktan sonra özel kremler uygulanır. Vücut kontürü daha sıkı görünüm alır.

Hypoxi Sıkı Cilt Programı: (20 dak):
Yüksek etkili 400 adet baloncuk problemli bölgelere farklı düzeylerde basınç uygulayarak ciltte elastikiyeti artıyor, selülitleri azaltıyor, cilt ve bağ dokusunu sıkılaştırıyor.

Modelaj Bakımları (30-50 dak ):
Cilt dokusunun elastikiyetini arttıran ve sıkılığını koruyan bakımlardır. Bölgeye göre sürülen Ultra Comfort alçı maske uygulaması ile özel bakım ürünlerinin aktif maddelerinin cilde derinlemesine nüfuz etmesi sağlanır. Düzenli yapılan kür bakımlarının sonunda cilt yeniden yapılanarak sıkılaşır ve enerji kazanır.

Modelaj Göğüs Dikleştirici Bakımı
Modelaj Göbek Bakımı
Modelaj Bacak Bakımı
Modelaj Kol Bakımı

Akneli Sırt Bakımı (40 dak):

Sırt bölgesine yapılan Mild peeling içindeki şeftali çekirdeği parçacıkları ile sırt bölgesindeki ölü deriyi temizlerken susam yağı da nem verir. Sırt bölgesine buhar uygulanır. Buhar uygulaması ile sırtınız gözenek ve siyah noktalardan arındırılan cildinize Pure Intense Purifying maske uygulaması yapılır. Bitki özlerinde elde edilmiş karışımlardan oluşan Pure Intense Purifying krem kullanarak problemli bölgelere masaj uygulanır.

Sotys ile Ultra Slimming Bakımı (75 dak):
Fransız kozmetik geleneğinin en önemli temsilcilerinden olan Sothys, 67 yıllık deneyimi ile cildin en güzel halini elde etmeyi hedeflemiştir. CityBeauty, Ultra Slimming bakımı Sothys ürünleri ile yapılmaktadır.
Her türlü selülit görünümünü azaltan komple inceltici uygulama. Sothys selülit serum, peeling ve inceltici modelling fluid ürünleriyle yapılır. Uygulama ısı battaniyesi ve şeffaf film sarmalama ile daha etkili hale getirilir. Uygulamadan sonra kıyafet giyildiğinde vücut incelmesi hissedilir.

Hanakasumi; Uzakdoğu'dan Mistik Bir Esinti (70dak):
Japon geleneğinden esinlenilen benzersiz bir bakım ritüelidir. Japon banyo merasim ritüelinden türetilmiştir. Hanakasumi özel bakımı, kiraz çiçeği ve pirinç tozu özleri içeren peelingin ısıtılıp, bakıma özel eldivenlerle tüm vücuda uygulanması ile başlar. Özel Hanakasumi ritüeli eşliğinde tüm vücuda yedirilen peeling özel yumuşak bakım havluları ile temizlenir. Ardından mistik Asya kokuları ile donatılmış Hanakasumi shea yağı, ayaklardan başlayarak tüm vücuda rahatlatıcı özel masajı ile uygulanır. Kiraz çiçeği ve nilüfer çiçeği kullanılarak uygulanması ve özel shea butter masaj yağı ile eritilerek cilde yedirilmesi ve duş gerektirmeyen kuru bir bakımdır.


HİZMETLERİMİZ
ACIBADEM KADIKÖY BAĞDAT CADDESİ