citybeauty citybeauty citybeauty citybeauty citybeauty
citybeauty
Anti-Aging, Kırışıklık Açıcı Uygulamalar

Anthelia Cilt Yenileme ve Cilt Sıkılaştırma Uygulaması

Athelia ile cilt yenileme ve sıkılaşma 5 aşamalı bir uygulamalıdır.

1. Aşamada: Cilt tipine uygun Babor ürünleriyle cilt temizlenir.
2. Aşamada: Buz kompresi ile cilt sakinleştirilir.
3. Aşamada: Işık uygulaması gerçekleştirilir. Sadece kırışıklık olan bölüme veya tüm yüze atış yapılabilir.
4. Aşamada: Buz kompresiyle cilt sakinleştirilir.
5. Aşamada: Dr. Babor Advanced Biogen Intensive Repair Cream ile cilt yenilenmesi sağlanır ve yeni hücre oluşumunu yoğun şekilde hızlandırır. Cildin doğal korunma mekanizmasını güçlendirir, cildin elastikiyetini arttırılır. Cilt daha düzgün, temiz ve ince bir görüntü kazanır.

Lymphobiony L 300, Anti-aging Uygulama (50-65 dk):
Lymphobiony L300 cihazı yüz bakımlarında sunduğu farklı programlar sayesinde her türlü ihtiyaca cevap veriyor. Cildi toksinlerden arındırma, sıkılaştırma, titreşimli hücresel elektroterapi, ultrasound peeling, soft light... Lymphobiony L300 ile gerçekleştirilen bakımlar sonucunda yüz ve boyun bölgesinde kısa sürede gözle görülür sonuçlar elde ediliyor.

İnovasyon Ödüllü Lymphobiony L300 ile 4 ayrı fonksiyon bir cihazda toplanıyor.
1-Toksin atımı: Titreşimli hücresel elektroterapi uygulama başlıkları ile cildin yüzeyinde önemli bir elektrolit hareketi meydana getiriliyor. Bu sayede toksinlerin atımını sağlayan lenf sistemi harekete geçiriliyor.
2-Peeling : Ultrasonik titreşimler ile cilt fazla sebumdan, ölü hücrelerden, makyaj kalıntılarından ve siyah noktalardan tahriş olmadan arındırılıyor. Yüzeysel mikro-titreşim, cildin keratin tabakasını soyuyor ve hücresel yenilenmeyi hızlandırıyor.
3-Sıkılaşma: Elektrotlar tarafından iletilen titreşimler, hücre akımlarıyla birleşiyor. Derinlerde birikmiş olan hücresel kütlenin ayrılması ve başlangıçtaki konumuna hareket etmesi sağlanıyor. Böylelikle ciltte yeniden şekillenme ve sıkılaşma gerçekleşiyor.
4-Soft light: Işığı hücrelerin çekirdeğini etkileyerek mitoz bölünmeyi tetikliyor. Hücre bölünmesiyle yeni hücreler elde ediliyor. Fibroblastları uyararak kolajen ve elastin liflerinin sentezini sağlıyor. Kırışıklıkların derinliklerinde azalma gözlenirken, cilt daha pürüzsüz ve genç bir görünüme kavuşuyor.

Yoğun Kolajen Bakımı (60-75 dak):
Özel serumlar ve %100 saf kolajen maske yardımı ile kırışıkların derinliklerini azaltan, cildin elastikiyetini destekleyip, canlandıran bir bakımdır. Cilde nem depolar, genç, dolgun ve düzgün bir cilt için bağ dokusunu kuvvetlendirir.

HSR De Luxe Anti-aging Bakımı (80-100 dak):
Cilt yaşlanması ile zamanla ciltte kolajen ve elastin lifleri azalır, hücre aktivitesi yavaşlar. Cilt yaşlanma mekanizmaları üzerinde etkili bir bakım uygulaması cildin sıkılığında ve kırışıklıkların azalmasında gözle görülür bir değişim sağlar. Babor HSR de luxe bütün yaşlanma belirtilerini olağanüstü sonuçlarla azaltır.

HSR Lifting Bakımı (70-90 dak):
Cildi yeniden yapılandırır ve içten destek sağlar. Uygulamada Multitendyn (bezelye, soya fasulyesi) ile doyurulmuş pamuk lifleri maskesi cilde elastikiyet kazandırır. Uygulamadan hemen sonra cildinizdeki müthiş farkı göreceksiniz. Cildinizde daha ışıltılı ve genç bir görüntü sağlar.

Sea Creation Lüks Anti-aging Bakımı (120 dak):
Babor Sea Creation özel serisi okyanusun derinliklerinde özenle seçilen aktif maddelerin kombinasyonları birleştirilerek oluşturulmuştur. Cildin her yönden ihtiyacına cevap verir. Cilt kıyaslanmaz derecede nemli, pürüzsüz, sıkı ve genç bir görünüm kazanır. Bu bakım mükemmel seviyede iç denge sağlar ve parlak bir güzellik için vücudun enerji sistemleri aktive ederken hafiflik hissi yaratır.HİZMETLERİMİZ
ACIBADEM KADIKÖY BAĞDAT CADDESİ