citybeauty citybeauty citybeauty citybeauty citybeauty
citybeauty
Lymphobiony İle Yüz Bakımları
Lymphobiony L 300, Anti-aging Uygulama (50-65 dk):
Lymphobiony L300 cihazı yüz bakımlarında sunduğu farklı programlar sayesinde her türlü ihtiyaca cevap veriyor. Cildi toksinlerden arındırma, sıkılaştırma, titreşimli hücresel elektroterapi, ultrasound peeling, soft light... Lymphobiony L300 ile gerçekleştirilen bakımlar sonucunda yüz ve boyun bölgesinde kısa sürede gözle görülür sonuçlar elde ediliyor.

İnovasyon Ödüllü Lymphobiony L300 ile 4 ayrı fonksiyon bir cihazda toplanıyor.

1-Toksin atımı: Titreşimli hücresel elektroterapi uygulama başlıkları ile cildin yüzeyinde önemli bir elektrolit hareketi meydana getiriliyor. Bu sayede toksinlerin atımını sağlayan lenf sistemi harekete geçiriliyor.

2-Peeling : Ultrasonik titreşimler ile cilt fazla sebumdan, ölü hücrelerden, makyaj kalıntılarından ve siyah noktalardan tahriş olmadan arındırılıyor. Yüzeysel mikro-titreşim, cildin keratin tabakasını soyuyor ve hücresel yenilenmeyi hızlandırıyor.

3-Sıkılaşma: Elektrotlar tarafından iletilen titreşimler, hücre akımlarıyla birleşiyor. Derinlerde birikmiş olan hücresel kütlenin ayrılması ve başlangıçtaki konumuna hareket etmesi sağlanıyor. Böylelikle ciltte yeniden şekillenme ve sıkılaşma gerçekleşiyor.

4-Soft light: Işığı hücrelerin çekirdeğini etkileyerek mitoz bölünmeyi tetikliyor. Hücre bölünmesiyle yeni hücreler elde ediliyor. Fibroblastları uyararak kolajen ve elastin liflerinin sentezini sağlıyor. Kırışıklıkların derinliklerinde azalma gözlenirken, cilt daha pürüzsüz ve genç bir görünüme kavuşuyor.HİZMETLERİMİZ
ACIBADEM KADIKÖY BAĞDAT CADDESİ