citybeauty citybeauty citybeauty citybeauty citybeauty
citybeauty
Leke Uygulamaları


Anthelia ile leke uygulaması: Lazerle cilt lekesi uygulaması son yıllarda tüm dünyada güvenle kullanılan; sonuçları tatmin edici, yan etkileri az, maliyeti düşük, günlük aktiviteleri kısıtlamayan en etkin yöntemlerden biridir.

Anthelia ile leke uygulaması 5 aşamalı bir uygulamadır.
1. Aşamada: Doctor Babor Derma Cellular Skin Renewal Aha Peeling uygulaması ile meyve asidi peelingi veya cilt tipine uygun Dr.Babor arındırıcı ürünlerinden bir tanesi uygulanır. Cilt yapılandırma ve hazırlama aşamasıdır. Ölü cilt hücrelerini ve ciltteki pürüzleri en etkili şekilde temizler. Hücre bölünme oranını ve dolayısıyla cildin yenilenmesini yoğun şekilde destekler. Cildin nem tutma özelliğini artırır. Cilt yapısını olgunlaştırır, cilt daha ince ve düzgün görünüm kazanır.
2. Aşamada: Buz kompresleriyle cilt sakinleştirilir.
3. Aşamada: Lazer uygulaması gerçekleştirilir. Sadece leke olan kısımlara atışlar yapılır.
4. Aşamada: Buz kompresiyle cilt sakinleştirilir.
5. Aşamada: Dr. Babor Advanced Biogen Intensive Repair Cream ile cilt yenilenmesi sağlanır ve yeni hücre oluşumunu yoğun şekilde hızlandırır. Cildin doğal korunma mekanizmasını güçlendirir, cildin elastikiyetini arttırılır. Cilt daha düzgün, temiz ve ince bir görüntü kazanır.

Athelia leke mini paketi: Toplam 5 seanstan oluşur.
Athelia leke mega paketi: Toplam 10 seanstan oluşur.
* Haftada 1 kez uygulanmalıdır
* Uygulama sonrası Babor HSR veya Dr.Babor ürünleri ile desteklenir.

Dr Babor Leke Giderici Cilt Bakımı (60-75 dak):
Güneş ışınları, yaş, hamilelik, doğum kontrol ilaçları, antibiyotik kullanımı gibi birçok nedenle vücudumuzdaki melanin üretiminin artması sonucunda ciltte lekeler oluşur. Bu bakım cilt lekelerin azalmasına, cilt renginin açılmasına ve yaşa bağlı oluşan lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcıdır. Cildinizin rengini açmak, aydınlık ve duru bir görünüm kazandırmak istiyorsanız bu bakım tam size göre.

Leke Giderici Cilt Bakımı Mini Paket: Toplam 6 seanstan oluşur.
Leke Giderici Cilt Bakımı Mega Paket: Toplam 12 seanstan oluşur.

* Uygulama sıklığı uzman tarafından belirlenir.


HİZMETLERİMİZ
ACIBADEM KADIKÖY BAĞDAT CADDESİ