citybeauty citybeauty citybeauty citybeauty citybeauty
citybeauty
Babor ürünleri ile cilt bakımları

Cilt soluk alan yaşayan bir organdır. Cildimiz güneş ışınları, olumsuz çevre koşulları, uzun süreli rahatsızlıklar ve ilaç kullanımları, hormonlu gıdalar, dengesiz beslenme, sigara gibi etkenlerle yıpranır. Doğal olan yaşlanma süreci ise hormonal ve genetik( ailesel) faktörlere de bağlı olarak yaşam boyunca devam eder. Zamanla cildimizde kırışıklıklar, renk değişikliği(sararma, kahverengi lekeler, ince kırmızı damarlanmalar) gevşeklik ve esneklik kaybı gözlenir. Bu durum bakımsızlıkla birleştiğinde gözle görülür şekilde hızlanır ve derinleşir. Bununla beraber, zamanın ve olumsuz faktörlerin cildimizde yaptığı tahribatı yumuşatmak ve geciktirmek elimizdedir!

Sothys Vücut Bakım Sothys Vücut Bakım Sothys Vücut Bakım


Cildinizi güzelleştirmek için yapabileceğiniz çok şey var. Bu yöntemler cildinizi doğru tanımaktan başlayan ve cildin ihtiyaçlarına yönelik bakım ve uygulamaları içeren bir süreci kapsar. Uzman kişilerin size önerip titizlikle uygulayacakları profesyonel cilt bakımı, ev bakımınızda kullanmanızı önerecekleri BABOR cilt bakım ürünleri, sağlıklı ve taze bir cilde sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

Cilt soluk alan yaşayan bir organdır. Cildinizi tanıyın ve sevin! Daima bakımlı olun!

Cilt Bakımı seçeneklerimiz;
Dünyada kozmetik otoritelerinden biri olarak kabul edilen Alman kozmetik devi Babor ürünleriyle yapılmaktadır.

Klasik Cilt Bakımı (60-75 dak):
Her cilt tipinin gereksinimlerine karşılık veren, kök hücre ve cilt tiplerine özel aktif maddeler içeren ürünler ile BABOR'a özel temizleme metoduyla yapılan klasik yüz bakımlarıdır. Hücre DNA'sını, UVA ışınlarının ve serbest radikallerin verdiği zararlara karşı korur. Cildin derinlemesine temizlenmesini, ışıltılı ve canlı bir yapıya kavuşmasını sağlar.

Arındırıcı Cilt Bakımı (30-40 dak):
Donuk, mat, cansız cilt tiplerine; ışıltı ve canlılık kazandırır. Pembemsi ve sağlıklı görünmesini sağlar. Cildi arındırır ve tıkanmış olan gözenekleri açar, parlaklık kazandırır.

Problemli, Akneli Cilt Bakımı (60-75 dak):
Karmadan yağlıya dönük ve problemli ciltlere yönelik kür olarak uygulanan bakım sistemidir. Salisilik asit ile cilt üzerindeki yağlanmaya bağlı kirlerin arındırılmasını, çay ağacı yağı sayesinde cildin yenilenmesini sağlar. Buhar uygulaması ile cilt yumuşatılıp derinlemesine bir temizlik işlemi gerçekleştirilir. Problemli ciltlere özel ampuller ile de cilt temiz, mat, sağlıklı bir görünüm kazanır.

Karboksi Bakımı (40-45 dak):
Cildin kan dolaşımını ve ciltteki oksijen miktarını artırır. Cilde anında görülen berraklık ve ışıltı kazandırıp, gözenekleri küçültür, cildi sıkılaştırır. Uygulaması sonunda cilt daha sıkı, aydınlık ve eşit bir görünüm kazanır. Diğer bakım kürleri ile kombine edilebilir.
HİZMETLERİMİZ
ACIBADEM KADIKÖY BAĞDAT CADDESİ