citybeauty citybeauty citybeauty
citybeauty
HYPOXI ZAYIFLAMA
HYPOXI, Terapi ve Egzersizi Birleştiren Hedefli Vücut Şekillendirme

Bölgesel bir yağ yakma yöntemi olan Hypoxi, basınç terapisi yöntemi ile kan dolaşımını hızlandırmayı hedefler. Basınç terapisini egzersiz ile birleştirir, böylece daha az zamanda, daha az efor harcayarak hedeflenen problemli bölgelerde yağ yakımı olmasını amaçlar. Hypoxi, vücudu şekillendiren sağlıklı bir incelme metodudur.

Vücuttaki bütün enerji maddeleri- yağ da dahil - kan vasıtasıyla taşınır. Vücut, her zaman en çabuk kullanılabilecek yağı ilk önce kullanır ve bu da vücutta kan dolaşımının en iyi olduğu bölgelerde gerçekleşir. Ancak problemli bölgelerimiz içerdiği yağ dolayısıyla maalesef iyi bir dolaşıma sahip değildir ve bu nedenle de ne kadar spor yaparsak yapalım yağ dokusunu azaltmakta büyük güçlük çeker ve çoğunlukla başarısız oluruz. Bölgesel incelme metodu olarak tanımlayabileceğimiz HYPOXI, kan dolaşımının zayıf olduğu problemli bölgelerde dolaşımı artırarak egzersiz esnasında enerji ihtiyacı artan çizgili kasların, bu enerjiyi dolaşımın desteklendiği problemli bölgelerdeki yağ asitlerinden alması prensibine dayanır.

Vakum ve basınç terapisine sahip dünyadaki tek sistem olan patentli HYPOXI'de yer alan cihazlar;

Trainer L 250
Vacanaut
Trainer S 120
Dermology

Tüm dünyada 40'tan fazla ülkede kullanılan bir bölgesel incelme sistemi olan Hypoxi, ülkemizde de çeşitli şehirlerde Hypoxi Merkezleri ile kilo problemi yaşayan, vücudunu şekle sokmak isteyen veya bölgesel zayıflama isteyen kişilere ulaşmaktadır. Merkezlerimizde ücretsiz olarak katılabileceğiniz deneme seansları ile Hypoxi ile bölgesel incelme ve zayıflama sistemini daha yakından tanıyabilirsiniz.

Hypoxi, bölgesel zayıflama, bölgesel incelme ve zayıflama işlemlerini sağlayarak kilo vermeyi hedefleyen bir yağ yakma sistemidir. Hypoxi, basınç terapisi ile geleneksel zayıflama yöntemlerinin en önemlisi olan egzersizi bir arada sunarak hedef bölgeden zayıflamayı, incelme sağlamayı ve dolayısı ile doğru şekilde kilo verme sonucunda zayıflamayı hedefler. Zayıflama merkezlerinin birçoğunda olduğu gibi Hypoxi merkezlerinde de kişiye özel programlarla sağlıklı zayıflama en önde gelen kuraldır. Hypoxi ve Hypoxi merkezleri ile ilgili tüm detayları sitemizde bulabilirsiniz. "Zayıflamak istiyorum ama en doğru zayıflama yöntemi ne? Acaba Hypoxi zayıflatır mı?" gibi sorularınızı yanıtlamak ve Hypoxi sistemini görebilmeniz için sizleri Hypoxi merkezlerinde ücretsiz deneme seanslarına bekliyoruz. Bunun için en yakın şubemizi aramanız ya da üstteki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

ACIBADEM BAĞDAT CADDESİ